okna, drzwi, witryny, bramy garażowe
rolety, żaluzje, parapety

Strona główna
O firmie
Nasza oferta
Galeria zdjęć
Kontakt
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ryszard Piotrowski
75-113 Koszalin, ul. Łużycka 46/2, tel. 94 343 49 72
e-mail: biuro@oknaidrzwi-piotrowski.pl

SPRZEDAŻ  MONTAŻ  DORADZTWO

PCV  ALUMINIUM  DREWNO

Wybrane realizacje:
O firmie
Ośrodek Wypoczynkowy "JAGODA" w Sarbinowie - Przedsiębiorstwo Turystyczne Usługowo-Handlowe "Jagoda" s.c. Zenona Mańczak, Jadwiga Wielińska
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki, ul. St. Staszica 6, Koszalin
Zespół Szkół nr 7 im. B. Bukowskiego, ul. Orląt Lwowskich, Koszalin
Ośrodek Wypoczynkowy "BESKID" w Sarbinowie - Przedsiębiorstwo Turystyczno-Usługowe Iwona Rutkowska
Przedszkola Miejskie na terenie miasta Koszalina
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ryszard Piotrowski z siedzibą w Koszalinie przy ulicy Łużyckiej 46/2 powstało w dniu 01 kwietnia 1995 roku i jest własnością inż. Ryszarda Piotrowskiego. Firma ta działa w oparciu o wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Urząd Miasta w Koszalinie pod numerem 16131.

Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą okien, drzwi z PCV, aluminium, parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, żaluzji i rolet wewnętrznych i zewnętrznych. Przedsiębiorstwo oferuje również kompleksowy montaż oferowanych elementów. Gwarantuje również serwis pogwarancyjny.

Firma zapewnia profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo, usługi świadczone są przez wykwalifikowanych pracowników z długoletnim stażem.

Dewizą firmy jest fachowość i solidność wykonywanych usług co procentuje pozyskiwaniem coraz większej ilości klientów. Świadczy o tym dobra opinia o firmie wśród klientów, którzy korzystali z usług oferowanych przez firmę oraz referencje wystawione pisemne przez wiele instytucji korzystających z usług firmy.

© 2008 Infocity